4 novinky na VC

4. srpna 2007 v 15:23 | Blood4ever |  zprávy od Nintenda
4 novinky na VC.
Tento týden vyletíte z kůže! Na Wii Virtual Console nepřicházejí tři, ale rovnou čtyři klasické tituly minulých let. Těšit se tak můžete na bestseller Shinobi III, akční Dynamite Headdy, klasiku Shining Force a akční puzzle Drop Off.
Shinobi III
První se tento týden představí úspěšná klasiky Shinobi III, která vyšla původně v roce 1993 pro systém Sega Mega Drive. Shinobi III je často vnímána jako nejlepší akční plošinovka v celé proslulé Shinobi sérii díky své vysoké kvalitě obrazu a rychlému různorodému hraní hry. Hráči převezmou roli Joa Musashiho, bojovníka Ninjitsu, jehož úkolem je zlikvidovat zlo, které vychází z nedávno vzkříšeného zločineckého spolku Neo Zeed. Tato ninja hra může být vaše za 800 Wii bodů.
Dynamite Headdy
Pokud byste měli zájem o něco trochu odlišného, proč se nepodívat na Dynamite Headdy. Původně byla tato hra uvedena na trh v roce 1994 také na Sega Mega Drive. Dynamite Headdy je zábavná akční plošinovka zasazena do světa plného obživlých hraček. Headdy, hvězda cestujícího divadla s výbušnou oddělitelnou hlavou, musí bojovat s bezpočtem ďábelských loutek na několika divadelních jevištích a porazit zlého loutkového krále "Temného démona" a jeho nohsledy. Kromě toho se Headdy pokouší o zlikvidování svého starého nepřítele Trouble Bruina. Dynamite Headdy je dostupný také za 800 Wii bodů.
Shining Force
Dále se objeví tento týden na Wii virtuální konzoli klasika Shining Force. Tisíc let míru jsou zničeny, když Království Runefaust přivedlo válku do země Rune. Hráč, který ovládá Sílu světla, musí opět převzít roli Lorda Temnot a zlikvidovat všechny ďábelské kreatury, které ohrožují tuto nádhernou zemi, aby došlo k obnovení míru ve válkou zničeném národě. Shining Force je dostupná ke stažení za 800 Wii bodů.
Drop Off
A na závěr tu máme akční puzzle Drop Off, které vyšlo původně v roce 1991 pro TurboGrafx. Na princeznu Azumi bylo uvrženo spící kouzlo a je na našem hrdinovi Takashim, aby se pustil do jejích hrůzných snů a zachránil ji od tohoto spícího kouzla. Hráči musí použít všechnu svou mazanost, aby vyčistili cestu od překážek, které brání jejich setkání. Za použití různých předmětů a pomocí kontrolování úhlu míče musí hráči rozbíjet bloky, které padají z vrchní části obrazovky, a dokončit a vyřešit puzzle, aby zachránili Azumi ze světa snů. Tato důvtipná hra je dostupná tento týden za 600 Wii bodů.
Tyto klasické tituly doplňují seznam 116 klasických titulů, které již jsou v Evropě na Wii virtuální konzoli dostupné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama